Senamiesčio psichiatrijos ir psichoterapijos centras

Kontaktai

Adresas: Pylimo g. 9, Vilnius Telefonai: +37068600304, +37067600131, +37068757012 el. paštas: sppcentras@gmail.com www.psichoterapeutas.lt

Senamiesčio psichiatrijos ir psichoterapijos centras įsikūręs Vilniaus senamiestyje, 19 amžiaus pastate yra privati gydymo įstaiga, teikianti profesionalias psichiatrijos, psichoterapijos bei psichologijos paslaugas. Mūsų centre dirba aukštos kvalifikacijos specialistai, galintys suteikti Jums visapusišką reikalingą pagalbą, įveikiant kasdieninio gyvenimo problemas. Jei Jums sunku prisitaikyti prie chaotiškos aplinkos ir varginančių susidūrimų su kitais žmonėmis, jei Jūs nesugebate surasti kompromisų tarp savo vilčių, norų, lūkesčių ir išorės reikalavimų, jei Jūs pakliūvate į vieną krizę po kitos, jei nebegalite valdyti savo labai išsivysčiusios vaizduotės, nebeįstengdami atskirti realios situacijos nuo asmeninių prasmių, mes esame tam, kad padėtume Tai įveikti.

Senamiesčio psichiatrijos ir psichoterapijos centre Jūsų laukia jauki aplinka, konfidencialus ir atsakingas požiūris į klientą, profesionali specialistų komanda pasiruošusi padėti Jums tinkamu laiku.

 
 
Projektą kuria ir palaiko:
Lošimų priežiūros tarnyba prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos
 
Informaciniai partneriai:
Vilniaus Priklausomybės Ligų CentrasVilniaus Psichoterapijos ir Psichoanalizės Centras
Informacinis vaizdo klipas :