VILNIAUS PSICHOTERAPIJOS IR PSICHOANALIZĖS CENTRAS

2002 m. įkurtas Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras, teikia dvasinės ir psichinės sveikatos sutrikimų gydymo paslaugas.

Esame tikri, kad galima padėti kiekvienam, todėl labai atsakingai ir individualiai žiūrime į savo klientus. Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centre dirba įvairių sričių profesionalai, tad tikrai galime suteikti greitą, konfidencialią, profesionalią ir visapusišką pagalbą Jums tinkamu laiku. Jūsų patogumui, Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centro darbas organizuojamas taip, kad Jums nereikėtų laukti eilėje, galite konsultuotis individualiai ar dalyvauti grupiniuose užsiėmimuoseTeikiamos psichoterapinės paslaugos poroms, šeimoms bei atsakome į klausimus dėl vaikų auklėjimo. Siekiame, kad mūsų paslaugos būtų ne tik kuo visapusiškesnės, bet ir pasiektų tuos, kuriems reikia mūsų pagalbos.

Vilniaus psichoterapijos ir psichoanalizės centras  teikia ne tik visas reikalingas psichinės ir dvasinės sveikatos paslaugas, bet  organizuoja ir  įvairius seminarus bei mokymus.

Dirbdami su priklausomybės ligomis, ypatingai orientuojamės į vis labiau plintančias naujas šio sutrikimo formas, kaip kad priklausomybė azartiniams žaidimams. Centro specialistai dirbdami su priklausomybe sergančiaisiais remiasi naujausiomis priklausomybių ligų gydymo teorijomis ir modeliais. Esame įsitikinę, jog profesionali pagalba būtina, ne tik su šia priklausomybe susiduriantiems asmenims, bet ir jų šeimos nariams, artimiesiems. Esant poreikiui, kliento labui bendradarbiaujame su kitomis gydymo  įstaigomis ar institucijomis.

Per visus darbo metus pasiekėme puikių darbo rezultatų, įgijome naujos ir naudingos patirties bei užsitikrinome pacientų ilgametį pasitikėjimą ir lojalumą. Mūsų nuomone, tai – pats geriausias darbo įvertinimas.