15min.lt montažas / Paulas Mersonas prisipažino, kad statė už Lietuvos U-20 rinktinės rezultatus

8 MLN. EURŲ PRALOŠĘS BUVĘS „ARSENAL“ ŽAIDĖJAS: „STAČIAU NET UŽ LIETUVOS U-20 RINKTINĘ“

Buvęs Londono „Arsenal“ futbolininkas Paulas Mersonas „The Sun“ dienraščiui atskleidė savo sunkią kovą su priklausomybe lošimams.

1985-1997 metais Londono „Arsenal“ klube 327 rungtynes sužaidęs P.Mersonas pasibaigus karjerai įklimpo į azartinius lošimus. Dabar 50-metis buvęs Anglijos rinktinės žaidėjas atskleidė, kad priklausomybės alkoholiui, narkotikams ir lošimams jam kainavo 8 mln. eurų. Futbolo žvaigždė prisiminė momentą, kuris apibrėžė jo pasiektą dugną: „Aš keldavausi anksti ryte, kad pastatyčiau už Lietuvos jaunimo krepšinio rinktinę. Kaip tu apskaičiuoji tokius mačus? Kam to reikia?“ Septynių vaikų tėvas P.Mersonas teigė, kad lošimai yra pati blogiausia iš visų priklausomybių: „Tu eini iš proto. Ieškai ir ieškai už ką statyti, kad vėl pajustum tą susijaudinimą. Kai tik pastatai, pats negali patikėti, ką padarei. Ir tada ateina savęs niekinimas.“

Su „Arsenal“ klubu futbolininkas dukart laimėjo aukščiausią Anglijos divizioną, dabar vadinamą „Premier“ lyga. Dokumentiniame filme apie savo priklausomybę prabilęs vyras tikino, kad su tuo turės kovoti visą gyvenimą. „Mano gyvenimas sugriuvo… Lošimai. Aš visiškai praradau kontrolę. Aš išsikasiau duobę, iš kurios negalėjau išlipti. Tai blogiausia priklausomybė pasaulyje“, – su ašaromis akysi ITV filme pasakojo P.Mersonas. Buvęs futbolininkas pirmą kartą pastatė lažybose dar būdamas 16-os, kai gavo pirmą atlygį iš Londono klubo. Net ir dabar, žinodami jo problemas, lošimų organizatoriai jam siūlo dalyvauti lažybose. „Tai tiesiog kaip priklausomybė nuo kokaino. Tu nepavargsti. Tiesiog galvoji, kur gauti daugiau pinigų, kad pastatytum. Tiesiog ant narkotikų tiek neįmanoma išleisti pinigų“, – pasakojo buvęs futbolininkas.

Straipsnis paimtas iš 15min.lt