PASKAITOJE – APIE ATSAKINGĄ POŽIŪRĮ Į LOŠIMUS

Nors karantino režimas Lietuvoje tęsiasi, nuo 2020 m. lapkričio antžeminių lošimų verslo paslaugos tebelieka sustabdytos ir šiuo metu legalūs lietuviškų bendrovių lošimai prieinami tik internete, Lošimų priežiūros tarnybos specialistai ir toliau aktyviai vykdo edukacines priemones, formuojančias atsakingą požiūrį į lošimus. Nuotoliniu būdu visoje Lietuvoje mūsų psichologai skaito paskaitas įvairaus amžiaus ir socialinių grupių, bendruomenių atstovams. Siekiama, kad visuomenė kuo plačiau susipažintų su lošimų specifika, galimomis grėsmėmis, ypatingai su jų savybe įtraukti. Šviečiant Lietuvos gyventojus ugdomas jų sąmoningas požiūris į azartinius lošimus.

Š. m. balandžio 8 d. Lošimų priežiūros tarnybos psichologas Olegas Mackevič nuotoliniu būdu vedė paskaitą tema „Azartiniai lošimai: pramoga ar problema?“ Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto studentams ir dėstytojams.

„Paskaitos dalyviai buvo supažindinti su azartinių lošimų keliamais pavojais, probleminio lošimo situacija Lietuvoje, priklausomybės nuo lošimo sąvoka, rizikos faktoriais ir ženklais bei pagalbos būdais,“ –  po paskaitos mintimis dalinosi Vilniaus kolegijos Ekonomikos fakulteto atstovė Laura Žarskienė. „Džiaugiamės turėta galimybe susitikti su specialistu, kuris ne tik puikus savo srities žinovas, bet savo turimomis žiniomis bei įžvalgomis nuoširdžiai pasidalino su mūsų bendruomene“.