Kaip teisingai užpildyti prašymą

Prieš pateikiant prašymą  „Apribojusių savo galimybę lošti asmenų registrui“ siūlome perskaityti dažniausiai su šia tema susijusius klausimus. Turėdami daugiau klausimų – susisiekite su Lošimų priežiūros tarnybos specialistais.

Privalu žinoti !
Prašymą neleisti lošti gali teikti tik asmuo, kuriam yra sukakę 18 metų;
Apribojimo laikotarpis negali būti trumpesnis nei 6 mėnesiai;
Privaloma nurodyti vieną iš kontaktinių duomenų;
Jeigu apribojimo laikotarpis nenurodomas, automatiškai nustatomas 2 metų apribojimo laikotarpis.

KAIP PRISIJUNGTI PRIE REGISTRO

Tam, kad pateiktumėte prašymą, pasirinkite mūsų tinklapyje nuorodą „Pateikti prašymą“ ir joje paspauskite raudonos spalvos mygtuką „Pateikti prašymą“. Naujai atsidariusiame lange būsite nukreiptas į „Elektroninių valdžios vartų“ sistemą, kurioje paspauskite mėlynos spalvos mygtuką „Užsakyti“. Žiūrėkite žemiau pateiktą paveikslėlį.

Paspaudus mygtuką, sistema Jums pasiūlys identifikuoti savo tapatybę vienu iš pasiūlytų būdų: elektroninė bankininkystė, elektroninis parašas telefonu arba naudojant Asmens tapatybės kortelę ir pan. Kadangi vienas populiariausių būdų yra „Elektroninė bankininkystė“, toliau kalbėsime apie jį. Pasirinkime, pavyzdžiui, „Swedbanką“, kaip parodyta paveikslėlyje.

Atsidariusioje Elektroninės bankininkystės paskyroje suvedę savo prisijungimo duomenis,  suraskite nuorodą E. paslaugos ir paspauskite prie nuorodos „Elektroniniai valdžios vartai“ esantį mygtuką „Prisijungti“.

Bankininkystės sistema patvirtins Jūsų tapatybę ir sujungs su „Elektroninių valdžios vartų“ sistema. Atsidariusiame lange turėtumėte pamatyti savo kontaktinius duomenis: vardą, pavardę, asmens kodą ir pan. Jei duomenys teisingi ir sutinkate tęsti, spauskite mygtuką „Patvirtinti“.

KAIP TINKAMAI UŽPILDYTI PRAŠYMĄ

Jei prašymo nesate teikęs anksčiau, rausvu šriftu pastebėsite užrašą „Jūs nesate registruotas Apribojusių savo galimybę lošti asmenų registre“. Žemiau bus du žalios spalvos mygtukai „Pateikti prašymą“ ir „Formuoti pažymą“. Spauskite „Pateikti prašymą“, kaip parodyta paveikslėlyje.

Atsidariusiame lange pamatysite formą, kurioje automatiškai bus užpildyti Jūsų asmens kodo, vardo bei pavardės langeliai. Prašome užpildyti savo kontaktinius duomenis. Jie reikalingi tam atvejui, jei atsiradus poreikiui galėtume Jus informuoti dėl pasikeitimų, susijusių su registru. Svarbu atminti, kad Jūsų asmeninė informacija nebus perduota tretiesiems asmenims.

Žemiau nurodykite apsiribojimo terminą. Jis negali būti trumpesnis nei 6 mėnesiai. Maksimalus apsiribojimo terminas 99 metai.

Dar žemiau rasite skiltį „Statistiniai duomenys“ . Dėmesio! Pateikti prašymai galios visoje Lietuvoje ir visose Lietuvoje registruotose bendrovėse. Ši skiltis yra skirta mūsų tarnybos specialistams, kurie renka statistinę informaciją apie lošimo paplitimą, dažniausiai lošiamus lošimus, kuri yra labai svarbi siekiant gerinti azartinių lošimų prevenciją.

Nuoširdžiai prašome Jūsų užpildyti pažymėtas skiltis atsakingai. Pvz. Jei lošiate tik Kaune, nereikia sužymėti visų Lietuvos miestų. Arba, jei lošiate tik lažybas internetu, varnele pažymėkite „Nuotoliniai lošimai“. Iš anksto dėkojame už Jūsų indėlį ir laiką.

Svarbu žinoti, kad statistiniai duomenys bus nuasmeninti, t. y. net mūsų tarnybos specialistai nematys, koks konkretus asmuo kokius statistinius duomenis pildė.

Įvedę privalomus duomenis paspauskite žemiau esantį žalios spalvos mygtuką „Išsaugoti“. Vėliau, norėdami pateikti sukurtą prašymą, spauskite mygtuką „Pateikti“. Prašymui yra suteikiamas identifikacinis kodas, pasikeičia būsena į „Pateiktas“. Tai reiškia, kad Jūsų prašymas laukia patvirtinimo sistemoje.

Pažymėtina, kad Jūsų pateiktas prašymas bus patvirtintas ir įsigalios kitą darbo dieną.