KAUNO RAJONO SOCIALINIŲ PASLAUGŲ CENTRAS

KRIZIŲ CENTRAS

Savivaldybės biudžetinės įstaigos Kauno rajono socialinių paslaugų centro skyrius Krizių centras savo veikla siekia pagerinti ir praplėsti Kauno rajone teikiamas socialines paslaugas labiausiai pažeidžiamoms socialinėms grupėms – krizinėje situacijoje esančioms šeimoms, moterims, moterims su vaikais, kurios patyrė prievartą ir smurtą, buvo atstumtos artimųjų, neteko gyvenamosios vietos, pajamų būtiniausiems poreikiams tenkinti; ugdyti šeimos gebėjimus savarankiškai spręsti šeimoje kylančias problemas.

Pirmas žingsnis ieškant pagalbos, tai kalbėjimas su kuo nors. Kai kurie žmonės neigia, kad jūs patiriate emocinę arba fizinę prievartą. Kalbėkite tol, kol rasite pagalbą, kurios jums reikia. Jūs galite kalbėti su draugu, giminaičiu, bet kuo, kuo jūs pasitikite, iš ko galite gauti palaikymą: su šeimos gydytoja, parapijos klebonu, seniūnijos socialiniais darbuotojais.

Šeimų problemos Krizių centre sprendžiamos kompleksiškai, specialistų pagalba siūlomos įvairios paslaugos. Kartais moteriai reikia daugiau laiko suvokti save, įvertinti situaciją iš šono, atkurti savivertę, įgauti naujų gyvenimo įgūdžių bei gebėjimų savarankiškai gyventi. Tokiu atveju moterys gali apsigyventi Krizių centre ilgesniam laikui bei gauti pastovią specialistų pagalbą. Krizių centre vienu metu gali 20 moterų (moterų su vaikais), senyvo amžiaus moterų.

Krizių centre teikiamos šios paslaugos:

  • Informacija teikiama visą parą telefonu arba atvykus į Krizių centrą.
  • Konsultavimo, tarpininkavimo ir/ar atstovavimo paslaugos teikiamos darbo dienomis nuo 8.00 val. iki 17.00 val. telefonu ar atvykus į Krizių centrą.
  • Psichologo konsultacijos (registruotis telefonu 8-37 55 12 41 arba elektroniniu paštu krz.centras@gmail.com

http://www.kaunorspc.lt