PSICHOLOGINIŲ KONSULTACIJŲ IR KRIZIŲ ĮVEIKIMO CENTRAS „GERA BŪSENA“

VŠĮ “GERA BŪSENA” – DIRBAME NUO 1999 METŲ VILNIUJE.

  • Profesionalios konsultacijos ir psichoterapija suaugusiems asmenims, apimtiems nerimo, kenčiantiems nuo panikos priepuolių, streso, depresijos, nemigos, įkyrių minčių, baimių; patiriantiems įtampą darbe ar šeimoje, turintiems bendravimo problemų, esant nesutarimams poros santykiuose.
    Konsultacijos ir psichoterapija vaikams ir paaugliams, patiriantiems nerimo, liūdesio, nepasitikėjimo savimi jausmus, patyrusiems sunkių išgyvenimų (pvz., tėvų skyrybas, patyčias, netektis ir kt.), turintiems bendravimo, impulsų kontrolės, mokymosi, valgymo sunkumų, galvojantiems apie savižudybę, turintiems savižalos patirties. Taip pat konsultuojame tėvus, norinčius geriau suprasti savo vaikus ir paauglius, užmegzti su jais geresnės kokybės santykį, padėti augti.
  • Vadovaujamės analitiniu, psichodinaminiu požiūriu. Laikomės nuostatos, kad esamų problemų šaknys glūdi praeities patyrimuose. Vaikystės išgyvenimais veikia dabartinį mūsų elgesį ir atsiskleidžia mūsų santykiuose tiek su artimaisiais, tiek su psichologu. Tyrinėdami šiuos išgyvenimus saugioje psichoterapinėje aplinkoje, turime galimybę geriau save pažinti, aiškiau suvokti savo vidines ir išorines kovas, išmokti labiau savimi pasitikėti, atrasti jėgų keisti save ir savo gyvenimą.

Konsultuojame lietuvių, anglų bei rusų kalbomis.
Realiai – susitinkant kabinete, ir virtualiai – internetu

 

www.gerabusena.net