BELGIJA ĮVES SAVAITĖS 200 EUR. LOŠIMŲ LIMITĄ

Belgijos vyriausybė ketina įvesti naują nuotolinių lošimų lėšų įmokėjimų limitą, pagal kurį vienoje licencijuotoje nuotolinių lošimų svetainėje lošėjai galės įmokėti iki 200 Eur (171 GBP / 204 USD) per savaitę.
Karališkasis dekretas, paskelbtas Belgijos oficialiajame leidinyje, įsigalios nuo š. m. spalio 20 d., o lėšų įmokėjimo limitas bus taikomas visiems lošėjams visose lošimų rūšyse.
Savaitė bus skaičiuojama pagal paskutines septynias veiklos dienas lošėjo paskyroje ir, kaip nurodoma dekrete, visi lošėjų limitai bus iš naujo nustatomi iki 200 Eur, kai tik spalį dekretas įsigalios.
Liks galimybė didinti limitą?
Tačiau minėtame dekrete taip pat numatyta, kad lošėjai gali prašyti padidinti nustatytą limitą, tačiau atitinkamas lošimų organizatorius pirmiausia turi pranešti Belgijos lošimų komisijai (BGC), kuri vėliau su Belgijos nacionaliniu banku patikrins, ar lošėjas, ketinantis didinti limitą, nėra įtrauktas į Belgijos nacionalinio banko Centrinį individualių kreditų registrą kaip nemokus asmuo.
Lygiai taip pat lošėjai gali prašyti ne tik padidinti, bet ir sumažinti 200 Eur lėšų įmokėjimo limitą, kurį lošimų organizatorius privalo nedelsiant pakeisti. Tokie prašymai turi būti pateikti kiekvienam lošimų organizatoriui, pas kurį lošėjas turi paskyrą, atskirai.
Ne daugiau 5 proc. Pajamų
„Kad nerizikuotų ir netaptų probleminiu lošėju, taip pat kad lošimas liktų pramoga ir neperžengtų rizikingos ribos, rekomenduojama lošimui išleisti ne daugiau nei 5 proc. savo pajamų“, – teigė BGC atstovas. „Jei laimite 2000 eurų, tai reiškia, kad jūsų įnašo limitas neturėtų viršyti 25 eurų per savaitę.
Naujasis karališkasis yra dekretas priimtas po to, kai Belgijos vyriausybė praėjusį mėnesį pritarė BGC pakeitimams dėl daugelio taisyklių, įskaitant sprendimą įvesti įmokų limitus.
Tačiau šis dekretas taip pat panaikina kai kuriuos apribojimus, pavyzdžiui, dėl minimalaus savarankiško apsiribojimo nuo lošimo laiko.