Būsimiems psichologams – apie probleminius lošimus

Š. m. spalio 17 d. Lošimų priežiūros tarnybos vyriausieji specialistai (konsultantai)  Olegas Mackevič ir Gabrielė Glušauskaitė Vilniaus universiteto Filosofijos fakultete skaitė paskaitą azartinių lošimų priklausomybės tema. Paskaitos klausėsi Sveikatos psichologijos magistratūros studijų programos studentai, kuriems Priklausomybių psichologijos paskaitas dėsto žinoma priklausomybės ligų specialistė, profesorė Laimutė Bulotaitė.
Pasak profesorės, šia paskaita buvo siekiama supažindinti studentus su šiuolaikine lošimų samprata, pristatyti įsitraukimo į azartinius lošimus rizikos veiksnius bei veiksmus, kurie apsaugo asmenį nuo įsitraukimo į lošimus, taip pat su pagalbos galimybėmis Lietuvoje asmenims, kurie yra priklausomi nuo lošimų. Pasak profesorės, išorės specialistų pritraukimas supažindinant būsimus psichologus su lošimo priklausomybe padeda ne tik išgirsti gyva patirtimi paremtą informaciją, bet ir ugdant jaunųjų specialistų pasitikėjimą pradedant darbą su priklausomais asmenimis ateityje.
Džiaugiamės, kad Lošimų priežiūros tarnybos specialistų paskaitos tapo kasmetine tradicija ir gražia draugystės tąsa su Vilniaus universitetu ir profesore Laimute Bulotaite.
Informuotumo didinimas, visuomenės švietimas yra viena iš probleminio lošimo prevencijos priemonių, vykdomų Lošimų priežiūros tarnybos specialistų, todėl siekiame, kad kuo daugiau žmonių išgirstų apie šią problemą, sužinotų, kaip ją atpažinti ir ko imtis, susidūrus su ja.