LPT archyvas

KARALIAUS MINDAUGO HUSARŲ BATALIONO KARIAMS – APIE PROBLEMINĮ LOŠIMĄ

Š. m. vasario 24 d. Lošimų priežiūros tarnybos specialistai psichologai lankėsi Mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ Karaliaus Mindaugo husarų batalione Pajuosčio k., Panevėžio r., kur bataliono kariams ir vadams skaitė paskaitą tema „Azartiniai lošimai: pramoga ar problema?” apie azartinių lošimų pavojus.

„Paskaitos apie lošimų priklausomybę yra viena iš prevencijos krypčių Karaliaus Mindaugo husarų  batalione“ – po paskaitos įspūdžiais pasidalino karo psichologė vyr. leitenantė Ernesta Krivickienė. „Auditorija buvo labai sudominta temos aktualumu bei lektorių profesionalumu. Norėtųsi, kad kuo daugiau žmonių išgirstų taip pateiktą informaciją apie šią problemą.“

Primename, kad visuomenės švietimas yra viena iš probleminio lošimo prevencijos priemonių, vykdomų Lošimų priežiūros tarnybos specialistų. Praėjusiais metais specialistai lankėsi net 22 įstaigose visoje Lietuvoje, kur kariams, gydytojams, švietimo įstaigų darbuotojams, moksleiviams, studentams ar kitiems švietimo paslaugų gavėjams, kitų sričių specialistams, visuomenei kaitė pranešimus apie azartinius lošimus ir jų keliamus pavojus.