Naujoji Lošimų priežiūros tarnybos socialinė reklama: Atkreipiame dėmesį į probleminio lošimo pasekmes

Lošimų priežiūros tarnyba, tęsdama probleminių lošimų prevencijos programą, pristato du naujai sukurtus socialinės reklamos klipus, skirtus informuoti visuomenę apie galimus azartinių lošimų pavojus.
Socialinį klipą pamatyti galite paspaudę žemiau esančią nuorodą:
Trumpose vaizdo istorijose atkreipiamas dėmesys į probleminio lošimo pasekmes, kurios įtraukia ne tik pavienius lošiančiuosius, bet ir jų šeimos narius. Viena dažniausių su probleminiu lošimu siejamų pasekmių – tai finansinės netektys. Lošiantieji netenka savo santaupų, patenka į greitųjų paskolų spąstus, dažnai netenka savo būsto.
Priežiūros tarnybos psichologas Oleg Mackevič teigia, kad klipų scenarijus – tai ne išgalvotos istorijos, o realios žmonių patirtys. „Per 13 darbo metų probleminio lošimo srityje teko išgirsi daug istorijų. Lošiantieji dažnai dalinasi savo išgyvenimais, skausmingomis patirtimis ir pasekmėmis, todėl viliamės, kad šios patirtys, atvaizduotos vaizdo klipuose, padės kitiems lošiantiesiems atpažinti savo elgesį ir paskatins kreiptis pagalbos.“
Už klipo atsiradimą esame dėkingi „PIXEL“ video agentūrai ir režisieriui Ričardui Matačiui.
„Pasirinkdami kompaniją kreipėme dėmesį į bendrovės socialinę atsakomybę. Buvo svarbu, kad „Pixel“ nedirba su lošimo ar alkoholio verslu. Bendradarbiavimas buvo rūpestingas, jaučiamės išgirsti. Taip pat buvo svarbu, kad kūrėjai įsigilino į pačią problemą ir pasiūlė tinkamų vizualizacijos sprendimų.“, – sakė O. Mackevič.
Savo kampaniją, skirtą probleminių lošimų prevencijai, pradėjome šių metų kovą kartu su nacionaliniu transliuotoju – naujausius Lošimų priežiūros tarnybos vaizdo klipus šiuo metu galite pamatyti LRT televizijoje ir mediatekoje.
Kviečiame būti atsakingais, o kilus klausimams dėl probleminio lošimo kreiptis į mūsų specialistus. Daugiau informacijos rasite paspaudę žemiau esančią nuorodą:
Daugiau informacijos apie Lošimų priežiūros tarnybą ir jos vykdomą veiklą rasite interneto svetainėje https://lpt.lrv.lt/lt/