PER LOŠIMĄ Į NUSIKALTIMUS NUSIRITUSIAI RADIJO ŽVAIGŽDEI – DAR VIENAS SMŪGIS

Dėl nevaldomo potraukio lošimams daugybę nusikaltimų padaręs renginių vedėjas ir buvusi „Radiocentro“ žvaigždė Paulius Bukauskas (gim. 1984 m.) sulaukė dar vieno smūgio – didelių finansinių nemalonumų prisidariusiam vyrui įsiteisėjo jau antras nuosprendis, o pats P. Bukauskas, galima sakyti, per plauką išvengė viešnagės pataisos namuose.

„Tikiuosi, nesutiksit tokių žmonių, kaip aš“, – taip praeitą rudenį daugybės apgautųjų teisme atsiprašinėjo P. Bukauskas, žadėjęs pasitaisyti, atlyginti padarytą žalą ir atsikratyti priklausomybės nuo azartinių lošimų. O pastarieji buvusiai radijo žvaigždei pridarė gausybę bėdų, kurių šleifas iki šiol nepalieka nelaimėlio – neseniai įsiteisėjo antrasis P. Bukauskui paskelbtas apkaltinamasis nuosprendis.

Šįkart P. Bukauskas buvo nuteistas už tai, kad dar 2015 m. rugpjūčio 7 d. iš vienos Vilniaus bendrovės išsinuomojo biuro patalpas ir šešis profesionalius kompiuterius „MacPro“. Šį turtą vyras turėjo grąžinti lygiai po trijų mėnesių, tačiau, atėjus šiam terminui, paaiškėjo, kad P. Bukauskas svetimus kompiuterius, kurių vertė – 8580 eurų, užstatė lombarde.

P. Bukauskas teisme savo kaltę pripažino ir paaiškino, kad, išsinuomodamas patalpas ir kompiuterius, net neketino imtis kokios nors veiklos – jam tereikėjo greitų pinigų, kuriuos vėliau pralošė lošimo namuose.

Teisėjas Valdas Bugelevičius kaltę pripažinusiam vyrui skyrė pusmečio laisvės atėmimo bausmę, tačiau prie šios buvo pridėta jau anksčiau Vilniaus miesto apylinkės teisme P. Bukauskui paskirta bausmė – praeitą rudenį už pusšimtį padarytų nusikalstamų veikų renginių vedėjui buvo paskirta lygtinė vienerių metų laisvės atėmimo bausmė. Galutine P. Bukauskui paskirta bausme tapo vieneri metai ir trys mėnesiai už grotų, tačiau vyrui buvo suteikta antra proga pasitaisyti – teisėjas bausmės vykdymą atidėjo dvejiems metams, o pats P. Bukauskas buvo įpareigotas dirbti, nežaisti azartinių žaidimų ir atlyginti bendrovei padarytą žalą, įvertintą 9859,25 euro.

Buvęs radijo laidų vedėjas jau kuris laikas plačiai pagarsėjęs virtualioje erdvėje – plinta perspėjimų nepasitikėti šiuo vyru ir neparduoti jam telefonų, kompiuterių. Pats P. Bukauskas teisme yra pripažinęs, kad apgavo ne vieną pardavėją, kadangi jam nuolatos reikėjo pinigų lošimui.

„Viskas prasidėjo nuo perdėto džiaugsmo apsilankius lošimo namuose, kas ilgainiui virto kasdienybe ir priklausomybe. To pasekoje pradėjau žaisti ne iš savo pinigų, bet iš pažįstamų, giminaičių“, – yra sakęs P. Bukauskas.

Buvęs radijo vedėjas teigė suvokęs, kad pralošinėja, tačiau naiviai tikėjo, jog atsiloš. „Jeigu papasakoti, kaip eidavau, tai eidavau visą laiką su ta mintimi, kad šiandien išlošiu, visos problemos pasibaigs, nebereiks kvailioti. Ar išlošdavau? Taip, žinoma, todėl ir sugrįždavau, nes atrodė, kad galiu išlošti“, – sakė P. Bukauskas.

Teismų metu buvęs radijo laidų vedėjas yra žadėjęs atlyginti visą padarytą žalą ir atsikratyti priklausomybės nuo lošimų.

Straipsnis paimtas iš alfa.lt