Konsultavimas probleminio lošimo klausimais

„Susidūrus su lošimo priklausomybe, kuomet lošiantysis asmuo nesugeba savarankiškai kontroliuoti varginančio lošimo potraukio, pirmoji mintis, kuri jiems dažniausiai kyla – „Susitvarkysiu pats“. Nes nepajėgti kažko susitvarkyti būna gėda, baisu, kyla nerimas, dažnai problemą imama tiesiog neigti. Noras susitvarkyti „patiems“ iškyla ir lošiančiųjų artimiesiems. Dažniausiai jie jaučia tuos pačius jausmus – gėdą, neviltį, baimę, pasimetimą.  Norisi išspręsti viską greitai ir nedelsiant.“    Tatjana ir Olegas

Visi aukščiau paminėti jausmai labai suprantami. Tiek lošiantieji, tiek jų artimieji siekia susitvarkyti su problema, tačiau nežinant kaip tą padaryti, imamasi bet kokių, tačiau retai kada patikrintų ar efektyvių priemonių. Mokamos skolos, važiuojama į užsienį, kreipiamasi į užkalbėtojus, ekstrasensus, o dažniausiai tiesiog laukiama, kada viskas pasibaigs savaime. Problemos pačios neišsispręs. Yra labai konkrečios, efektyvios priemonės ir tam, kad jos suveiktų, reikia svarbiausių dalykų – noro ir veiksmo.
Jei Jūs ar Jūsų artimasis turi problemų dėl azartinių lošimų, nelikite vieni. Susisiekite su mumis ir mes kartu paieškosime Jums labiausiai tinkamų problemos sprendimo būdų.

Konsultacijos galimos susitikus gyvai, Lošimų priežiūros tarnybos patalpose Vilniuje, Ukmergės g. 222, 4 aukšte arba kitu Jums patogiu būdu: telefonu, skype programa, el. paštu.